Kurs szkoleniowy Caliber Mcd263bt

Kurs szkoleniowy Caliber Mcd263bt jest doskonałym wyborem dla każdego, kto chce uczyć się podstaw elektroniki i programowania. Kurs zawiera wiele przykładów i ćwiczeń, dzięki którym można zgłębić wiedzę z zakresu elektroniki i programowania. Kurs jest dostępny w wielu językach, co pozwala na naukę w wygodny sposób. Po zakończeniu kursu, można przystąpić do egzaminu, który jest ważnym krokiem na drodze do otrzymania certyfikatu Caliber Mcd263bt. Kurs szkoleniowy Caliber Mcd263bt jest doskonałym narzędziem do nauki elektroniki i programowania i jest dostępny dla wszystkich poziomów zaawansowania.

Ostatnia aktualizacja: Kurs szkoleniowy Caliber Mcd263bt

Webinar - Prezentacja SD Biosensor F200!

Data 26. 10. 2022 / godz. 13. 00

Szanowni Państwo, 

serdecznie zapraszamy na prezentację SD Biosensor F200

13:00-13:05 Powitanie i rozpoczęcie spotkania,

13:05-13:35 Opis techniczny urządzenia SD BIOSENSOR F200

13:35-13:45 Dyskusja

13:45-14:00 Podsumowanie spotkania

Rejestracja

Bezpieczeństwo mikrobiologiczne w farmacji i przemyśle kosmetycznym - materiały do pobrania 04. 12. 00

Materiały do pobrania 

Webinar pt. "Bezpieczeństwo mikrobiologiczne w farmacji i przemyśle kosmetycznym".

1. dr hab. Jolanta Długaszewska, UAM: „Bezpieczeństwo mikrobiologiczne i aspekty jakości produktów leczniczych"

2. Marta Kozieł, Argenta: „Zastosowanie cytometrii przepływowej w mikrobiologicznych badaniach kosmetyków i żywności”.

PREZENTACJA 2 - pobierz

3. Andrei Ihnatsenka, Microbiologics: „Growth Promotion Testing in Pharmaceutical Industry”. pl//pdf/Konferencj/Growth%20Promotion%20Test%20in%20Pharma%20Oct4%20wersja%20PL. pdf">PREZENTACJA 3 - pobierz

Technika PCR w analizie bezpieczeństwa żywności i próbek środowiskowych - materiały do pobrania 05. 00

Webinar pt. "Technika PCR w analizie bezpieczeństwa żywności i próbek środowiskowych".

1. Ricardo Silva e Sousa, Eurofins GeneScan Technologies GmbH: “Pathogen detection in food samples – PCR comparison to culturing and ELISA”

PREZENTACJA 1 - pobierz

2. Bogusław Wiera, Argenta: „Zalety wykorzystania techniki multipleks PCR”. pl//pdf/Konferencj/B. %20Wiera%20-%20Trendy%20analityczne%20-%20podsumowanie_1. Aleksandra Helbig, Eurofins Polska: „Badanie Covid-19 w próbkach środowiskowych – doświadczenia grupy Eurofins”. pdf">PREZENTACJA 3 - pobierz

Najczęściej występujące dermatozy o etiologii bakteryjnej u psów – postępowanie diagnostyczne - Szkoła Diagnostyki Weterynaryjnej Argenta 19. 04. 17. 00 - UWAGA!!! ZMIANA DATY

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do udziału w cyklu szkoleń internetowych- webinarów, dedykowanych specjalnie diagnostyce weterynaryjnej. Webinary to doskonały wstęp do szkoleń warsztatowych. Cykl szkoleń prowadzimy w tematyce diagnostycznej i analityki weterynaryjnej. Uczestnicy otrzymują materiały szkoleniowe i certyfikat uczestnictwa. Istnieje również możliwość zadawania pytań prelegentowi po zakończeniu prezentacji oraz kontakt mailowy.

TERMIN: 19. 2022, 17:00 – 19:00

CZAS TRWANIA: 1 godzin

SZKOLENIE BEZPŁATNE

CEL SZKOLENIA: Szkolenie jest realizowane w ramach cyklu webinarów Szkoły Diagnostyki Weterynaryjnej Argenta obejmujących zagadnienia z obszarów analityki ogólnej, mikrobiologii oraz cytologii weterynaryjnej wykorzystywanych w codziennej pracy lekarza klinicysty.

UCZESTNICY SZKOLENIA: szkolenie skierowane jest do lekarzy weterynarii, diagnostów laboratoryjnych, techników i osób pracujących w laboratoriach, którzy planują poszerzyć wiedzę i umiejętności z tematyki najczęściej występujących bakteryjnych chorób skóry, w tym zagadnień dotyczących podstaw badania mikrobiologicznego.

PROWADZĄCY: lek. Ludwika Piwowarczyk, diagnosta laboratoryjny, Uniwersytet Medyczny im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu

Mirosław Turuk, Kierownik ds. Kluczowych Klientów/ Dział Klinika - Diagnostyka Weterynaryjna, Argenta Sp. z o. o. Sp. k.

PROGRAM SZKOLENIA

 1. Wybrane bakteryjne choroby skóry - diagnostyka różnicowa
 2. Kiedy należy wykonać badania bakteriologiczne?
 3. Jak przygotować pacjenta do badania?
 4. Jak należy pobrać materiał, aby był diagnostyczny?
 5. Kiedy stosujemy antybiotykoterapię miejscową, a kiedy ogólnoustrojową?
 6. Najczęściej popełniane błędy w terapii

Szkolenie jest realizowane w ramach cyklu webinarów Szkoły Diagnostyki Weterynaryjnej Argenta, obejmującego zagadnienia z obszarów analityki ogólnej, mikrobiologii oraz cytologii weterynaryjnej wykorzystywanych w codziennej pracy lekarza klinicysty.

Każdy z uczestników webinariów otrzyma bezpłatny dostęp do materiałów w formie prezenatcji ppt. oraz certyfikat uczestnictwa.

Zakażenia układu moczowego (ZUM) u psów i kotów – aktualne wyzwania diagnostyczne - Szkoła Diagnostyki Weterynaryjnej Argenta 24. 05. 20. 00

Serdecznie zapraszamy do udziału w cyklu szkoleń internetowych- webinarów, dedykowanych specjalnie diagnostyce weterynaryjnej. Cykl szkoleń prowadzimy w tematyce diagnostyki i analityki weterynaryjnej.

TERMIN: 24. 2022, 20:00 – 21:00

CZAS TRWANIA: 1 godzin

CEL SZKOLENIA: Szkolenie jest realizowane w ramach cyklu webinarów Szkoły Diagnostyki Weterynaryjnej Argenta obejmujących zagadnienia z obszarów analityki ogólnej, mikrobiologii oraz cytologii weterynaryjnej wykorzystywanych w codziennej pracy lekarza klinicysty.

UCZESTNICY SZKOLENIA: szkolenie skierowane jest do lekarzy weterynarii, diagnostów laboratoryjnych, techników i osób pracujących w laboratoriach, którzy planują poszerzyć wiedzę i umiejętności z tematyki zakażeń układu moczowego (ZUM) u psów i kotów, w tym nawracających i uporczywych ZUM.

 PROGRAM SZKOLENIA:

 1. Podstawowe informacje dotyczące ZUM
 2. Diagnostyka różnicowa
 3. Nawracające i uporczywe ZUM
 4. Jak właściwie pobrać materiał do badania
 5. Przegląd nowoczesnych technik i metod diagnostycznych
 6. PROWADZĄCY:

  lek. Ludwika Piwowarczyk,  diagnosta laboratoryjny, Uniwersytet Medyczny im. Marcinkowskiego w Poznaniu

  Mirosław Turuk,  Kierownik ds.

   Szkolenie jest realizowane w ramach cyklu webinarów Szkoły Diagnostyki Weterynaryjnej Argenta, obejmującego zagadnienia z obszarów analityki ogólnej, mikrobiologii oraz cytologii weterynaryjnej wykorzystywanych w codziennej pracy lekarza klinicysty. com/zakazenia-ukladu-moczowego-zum-u-psow-i-kotow-aktualne-wyzwania-diagnostyczne/register? _ga=2. 40844458. pl/szkolenia/image-thumb__1140__event-list/wet2%20%281%29. pl/szkolenia/image-thumb__1140__event-list/wet2%20%281%29@2x. jpg 2x"/>

  Diagnostyka Point of Care Testing (POCT) – jak ją wykorzystać do poprawy wyników leczenia chorób odkleszczowych u psów i kotów? - Szkoła Diagnostyki Weterynaryjnej Argenta 09. 06. 00

  TERMIN: 09. 2022, 20:00 – 21:00

  CEL SZKOLENIA: Szkolenie jest realizowane w ramach cyklu webinarów Szkoły Diagnostyki Weterynaryjnej Argenta obejmujących zagadnienia z obszarów analityki ogólnej, mikrobiologii oraz cytologii weterynaryjnej wykorzystywanych w codziennej pracy lekarza klinicysty.

  UCZESTNICY SZKOLENIA: szkolenie skierowane jest do lekarzy weterynarii, diagnostów laboratoryjnych, techników i osób pracujących w laboratoriach, którzy planują poszerzyć wiedzę i umiejętności dotyczące diagnostyki chorób przenoszonych przez kleszcze, w tym odpowiedniej interpretacji wyników badań.

 7. Aktualne wyzwania dotyczące chorób przenoszonych przez kleszcze
 8. Problemy diagnostyki różnicowej, czyli niejednoznaczny obraz kliniczny pacjenta
 9. Co oznacza diagnostyka POCT?
 10. Czułość i swoistość testów płytkowych
 11. Kiedy możemy mówić o wyniku pozytywnym?
 12. Płyny z jam ciała – ważne aspekty kliniczne w codziennej praktyce weterynaryjnej - Szkoła Diagnostyki Weterynaryjnej Argenta 05. Webinary to doskonały wstęp do szkoleń warsztatowych. Cykl szkoleń prowadzimy w tematyce diagnostycznej i analityki weterynaryjnej.

  TERMIN: 05. 2022, 20:00 – 21:00

  CEL SZKOLENIA: przedstawienie szerokiego spektrum zagadnień związanych z technikami poboru próbek, diagnostyką różnicową przesięków i wysięków, a zwłaszcza wysięki o charterze nowotworowym, omówienie procesu oceny płynów stawowych oraz mózgowo- rdzeniowych. Szkolenie jest realizowane w ramach cyklu webinarów Szkoły Diagnostyki Weterynaryjnej Argenta obejmującego zagadnienia dotyczące podstaw mikrobiologii, prawidłowego wykonywania badań w kierunku wykrywania i określania wrażliwości drobnoustrojów oraz stosowania zasad różnych technik diagnostycznych.

  UCZESTNICY SZKOLENIA: szkolenie skierowane jest do lekarzy weterynarii, diagnostów laboratoryjnych, którzy w codziennej praktyce klinicznej chcą w pełni wykorzystywać badania płynów ustrojowych, w tym poprawnie interpretować wyniki.

  PROGRAM SZKOLENIA:

 13. Prawidłowe pobranie materiału do badań
 14. Diagnostyka różnicowa przesięków i wysięków
 15. Wysięki o charakterze nowotworowym
 16. Ocena płynu stawowego
 17. Ocena płynu mózgowo-rdzeniowego (PMR)
 18. Jakie badania należy zlecać
 19. Spotkanie naukowo-szkoleniowe Polskiego Towarzystwa Mikrobiologów Oddział w Bydgoszczy 30. 03. 16. 00

  16. 00 - Powitanie oraz rozpoczęcie Zebrania - dr n. med. Alicja Sękowska Przewodnicząca PTM
  Oddział w Bydgoszczy.
  16. 10 - 16. 40 - Biofilm w zakażeniach klinicznych – w poszukiwaniu skutecznej terapii - mgr Jana Przekwas; Katedra Mikrobiologii, Collegium Medicum w Bydgoszczy Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu
  16. 40 - 17. 10 - Diagnostyka zakażeń z udziałem Fusarium spp. na podstawie przypadku fungemii o etiologii
  Fusarium solani
  - mgr Tomasz Skalski; Pracownia mykologii, Zakład Diagnostyki Mikrobiologicznej Szpital Uniwersytecki nr 2 im. dr Jana Biziela w Bydgoszczy
  17. 10 - 17. 30 - Pełen obraz lekowrażliwości przy pierwszym badaniu - dr Andrzej Mikołajczak; Field Application Specialist, Thermo Fisher Scientific
  17. 30 Pytania od uczestników i zakończenie Zebrania

  Za udział w szkoleniu zostaną przekazana 2 punkty edukacyjne (tzw. Punkty miękkie).

  Webinar / Akademia Bezpieczeństwa Żywności zaprasza Państwa do uczestnictwa w webinarium: „Co dalej po raporcie NIK nt. systemu bezpieczeństwa żywności w Polsce” (część 1) 9. 00

  Materiłay do pobrania

  Prezentacja 1 Prezentacja 2

  10. 00

  Dziękujemy za udział w webinarze "Zebranie naukowo-szkoleniowe Oddziału PTDL w Białymstoku" - materiały do pobrania Data: 19. 01. 2021 godz. 00

  Materiały do pobrania

  Materiały do pobrania

  Zebranie naukowo-szkoleniowe Oddziału PTDL we Wrocławiu - materiały do pobrania Data: 07. 2021

  Materiały do pobrania

  Dziękujemy za udział w webinarze "Zebranie naukowo-szkoleniowe Oddziału PTDL w Bydgoszczy" - materiały do pobrania Data: 23. 11. pl/szkolenia/choroby_rzadkie_wyk%C5%82ad_23. 2021. pl/szkolenia/image-thumb__991__event-list/_PTDL%20Katowice%20%282%29. pl/szkolenia/image-thumb__991__event-list/_PTDL%20Katowice%20%282%29@2x. png 2x"/>

  Zebranie naukowo-szkoleniowe Oddziału PTDL w Katowicach Data: 10. 00

  Szanowni Państwo, zapraszamy do udziału w zebraniach naukowo-szkoleniowych PTDL w Katowicach. 

   wykład "Limfocyty- obrońcy czy wrogowie"

  prof. n. Mirosława Pietruczuk, Uniwersytet Medyczny w Łodzi

  18:50-19:10 - wykład „Nowoczesne rozwiązana hematologiczne dla każdego laboratorium” 

  dr n. chem. /PhD. Dorota Zych-Tomkowiak, Hematology Country Project Manager, Dział Klinika, Argenta

  Rejestracja na wydarzenie

  Dziękujemy za udział w webinarze "Zebranie naukowo-szkoleniowe Oddziału PTDL w Krakowie" - materiały do pobrania Data: 15. pl/szkolenia/PTDL_KRK_2021_BS. pl/szkolenia/image-thumb__982__event-list/Kopia%20PTDL%20Krak%C3%B3w%20i%20Gda%C5%84sk%20%282%29. pl/szkolenia/image-thumb__982__event-list/Kopia%20PTDL%20Krak%C3%B3w%20i%20Gda%C5%84sk%20%282%29@2x. jpg 2x"/>

  Dziękujemy za udział w webinarze "Zebranie naukowo-szkoleniowe Oddziału PTDL w Gdańsku" - materiały do pobrania Gdańsk: 19. 2021 / godz. 18. 00 - materiały do pobrania

  Szanowni Państwo, zapraszamy do udziału w zebraniach naukowo-szkoleniowych PTDL w Gdańku (09. 2021) i Krakowie (15. 2021). Zebranie naukowo-szkoleniowe Oddziału PTDL w Gdańsku Temat: DIMER d w diagnostyce żylnej choroby zakrzepowo-zatorowej – u kogo i jak?

  Materiały do pobrania Gdańsk

  Konferencja online pt. "Wypłyń na nowe rynki: Wielka Brytania" Data: 01. 00 - 12. 00

  Organizator wydarzenia Ebury.

  Jak identyfikować gronkowce? Gatunki koagulazododatnie i koagulazoujemne w weterynarii Data: 26. 00 - 13. 30

  MIKROBIOLOGIA WETERYNARYJNA DLA ZAAWANSOWANYCH 

  PROWADZĄCY: mgr inż. Dorota Merlak – specjalista mikrobiologii, ARGENTA.

  CEL SZKOLENIA: przedstawienie zagadnień związanych z budową, charakterystyką i identyfikacją gronkowców koagulazododatnich i koagulazoujemnych. Szkolenie realizowane jest w ramach cyklu: VADEMECUM KLINICYSTY – MIKROBIOLOGA obejmującego zagadnienia dotyczące podstaw mikrobiologii, prawidłowego wykonywania badań w kierunku wykrywania i określania wrażliwości drobnoustrojów oraz zasad stosowania nowoczesnych technik diagnostycznych.

  UCZESTNICY: szkolenie skierowane jest do lekarzy weterynarii, diagnostów laboratoryjnych, techników i osób pracujących w laboratoriach, którzy planują rozpocząć wykonywanie badań mikrobiologicznych we własnym zakładzie leczniczym dla zwierząt lub laboratorium weterynaryjnym.

  1. Ogólna charakterystyka i kwalifikacja
  2. Budowa
  3. Chorobotwórczość
  4. Diagnostyka laboratoryjna – badanie makroskopowe, hodowla, identyfikacja
  5. Wybrane gronkowce koagulazododatnie w praktyce weterynaryjnej (m. in. S. aureus, S. pseudintermedius, S. intermediu, S. schleiferisubsp. cogulans, S. delphin)
  6. Wybrane gronkowce koaguzaloujemne w praktyce weterynaryjnej (m. epidermidis, S. haemolyticusczy, S. chromogenes, S. xylosus, S. cohnii, S. simulans,, S. devriesei, S. rostri
  7. Rejestracja na webinar

   Akademia Bezpieczeństwa Żywności Argenty - FoodFraud Data: 04. 2021 oraz 09. 2021

   Celem Akademii Bezpieczeństwa Żywności Argenty jest przybliżenie uczestnikom zagadnień związanych z bezpieczeństwem żywności. W trakcie spotkania uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z tematyką związaną z fałszowaniem żywności.

   Materiały do pobrania (dzień 1) Materiały do pobrania (dzień 2)

   Zebranie naukowo-szkoleniowe Oddziału PTDL w Bydgoszczy Data: 23. 30

   Harmonogram

   17:30-17:35 - przywitanie, mgr Sławomira Balcerak, Przewodnicząca Oddziału PTDL Bydgoszcz

   17:35-18:05 - wykład "Choroby Rzadkie wcale nie są takie rzadkie", dr n. Ewa Starostecka, Konsultant wojewódzki w dziedzinie pediatrii metabolicznej, Koordynator Regionalnego Centrum Chorób Rzadkich Klinika Endokrynologii i Chorób Metabolicznych Instytutu CZMP w Łodzi

   18:05-18:35 - wykład „Kompleksowe rozwiązania z zakresu immunologii i biochemii dla laboratoriów diagnostycznych”, Izabela Kopańska, Specjalista ds. Aplikacji, Dział Kliniki, Argenta

   18:35-18:55 - Q&A, dr n. Ewa Starostecka

   18:55-19:00 - zakończenie spotkania, mgr Sławomira Balcerak

   Zebranie naukowo-szkoleniowe Oddziału PTDL w Lublinie Data: 19. 00

   17:00-17:05 przywitanie - dr n. farm. Dariusz Duma, Przewodniczący PTDL Oddział w Lublinie

   17:05-17:50 wykład "Krytyczne spojrzenie na eGFR” - prof. Krystyna Sztefko, Zakład Biochemii Klinicznej, Instytut Pediatrii, Uniwersytet Jagielloński Collegium Medicum, Kraków

   17:50-18:20 wykład “Snibe Diagnostic - sprawdzone rozwiązania do diagnostyki IVD w technice CLIA. “ - Adam Nowicki, Snibe

   18:20-18:40 Q&A  - prof. Krystyna Sztefko

   18:40-18:50 zakończenie spotkania - dr n. Dariusz Duma

   Kompleksowe podejście diagnostyczne do problemu Mastitis na przykładzie praktyki Dr. Mathijs Bakker, Kierownika Laboratorium z Holandii Data: 16. 14. 00

   Szanowni Państwo,
   zapraszamy do do udziału w seminarium pt. „Kompleksowe podejście diagnostyczne do problemu Mastitis na przykładzie praktyki Dr. Mathijs Bakker, Kierownika Laboratorium z Holandii”.
   Agenda seminarium

   • 14. 00 – 14. 45 - prezentacja dr. Mathijs Bakker, Kierownik laboratorium.
   • 14. 45 – 15. 00 - „Oferta usług w zakresie diagnostyki Mastitis” - prezentacja dr n. Marta Gańko, Biolab Ostróda

   Wykład angielskojęzyczny tłumaczony
   Udział w seminarium jest bezpłatny

   Data: 09. 00

   Szanowni Państwo, zapraszamy do udziału w webinarze Akademia Bezpieczeństwa Żywności Argenty - FoodFraud (dzień 2). Celem Akademii Bezpieczeństwa Żywności Argenty jest przybliżenie uczestnikom zagadnień związanych z bezpieczeństwem żywności. facebook. com/firma. argenta/" target="_blank">

   Administrator serwisu:

   Aneta Chmielewska-Kusztelak

   pn. - pt. 800 do 1400
   +48 695 530 040

   Plan szkolenia PowerPoint online

   Teoria tworzenia prezentacji

   01. Rodzaje prezentacji multimedialnych05:58
   02. Zasady projektowania prezentacji jako całości07:43
   03. Zasady projektowania pojedynczych slajdów05:04
   04. Zasady w praktyce – ćwiczenie09:57
   05. Praca z tekstem01:41

   Funkcje PowerPoint

   07. Panel programu03:06
   08. Ważne narzędzia i skróty klawiaturowe – cz. 111:09
   09. 209:03
   10. Pasek szybki dostęp05:08
   11. Zdjęcia w PowerPoint cz. 106:29
   12. 209:37
   13. Wstawianie wykresów i ich rodzaje04:08
   14. Import i edycja danych dla wykresu05:02
   15. Dostosowanie graficzne wykresów09:52
   16. Pola tekstowe10:26
   17. Edycja kształtów05:46

   Ćwiczenia

   18. Kształty – ćwiczenie06:28
   19. Rysujemy infografiki cz. 108:48
   20. 206:00
   21. Warsztat cz. 105:59
   22. 216:02

   Wzorzec prezentacji

   23. Wzorzec prezentacji03:29
   24. Zalety stosowania wzorca04:36
   25. Edycja wzorca cz. 102:32
   26. 204:39
   27. 303:58
   28. Wzorzec – dziedziczenie cech02:42
   29. Wzorzec – układy02:15
   30. Wzorzec – Symbole zastępcze04:43
   31. Tworzymy kompletny wzorzec11:39
   32. Tworzenie slajdów na podstawie wzorca04:55

   Przejścia i animacje

   33. Animacje na slajdzie06:55
   34. Malarz animacji i opcje zaawansowane05:55
   35. Animacje wykresów, tekstów i wyzwalacze03:56
   36. Przejścia slajdów02:58
   37. Przejście Morph04:47
   38. Przejście Morph – ćwiczenie05:02
   39. Powiększenie Zoom04:21
   40. Powiększenie Zoom – dodawanie efektu07:55
   41. 311:55
   42. 4 – Animacje i przejścia06:50

   Funkcje zaawansowane

   43. Obiekty 3D04:27
   44. Video06:39
   45. Muzyka01:50

   Publikacja prezentacji

   46. OOptymalizacja prezentacji07:15
   47. Zapisywanie prezentacji jako PDF03:17
   48. Prezentacja jako pokaz slajdów01:49
   49. Automatyczna i zapętlona prezentacja03:56
   50. Widok prezentera05:32
   51. Projekt ulotki04:12

   Dzięki wiedzy zawartej w kursie

   • Krok 1

    Poznasz żelazne zasady gwarantujące
    tworzenie skutecznych prezentacji,

   • Krok 2

    Zobaczysz krok po kroku,
    jak wykonać przejrzysty slajd

    Krok 2

   • Krok 3

    Zaznajomisz się z najważniejszymi
    funkcjami programu,

   • Krok 4

    Poznasz triki, ułatwiające wykonywanie
    żmudnych czynności w PowerPoint

    Krok 4

   • Krok 5

    Zaoszczędzisz dużo czasu,
    przyspieszając projektowanie slajdów

   FAQ – Najczęściej zadawane pytania

   Jak mogę zapłacić za kurs?

   Za pomocą płatności online realizowanych przez Przelewy24.

   Czy otrzymam fakturę VAT?

   Oczywiście, wystarczy, że podasz dane do faktury przy realizacji zamówienia. Dla instytucji państwowych (gminy, uczelnie, szkoły itp. ) istniej możliwość zakupu na podstawie faktury PROFORMA. org/CreativeWork">

   W jaki sposób otrzymam dostęp?

   Dostęp do kursu otrzymasz od razu po opłaceniu zamówienia. Dane do logowania do platformy e-learningowej zostaną przesłane automatycznie na podany przy zamówieniu adres email. org/CreativeWork">

   Czy od razu dostaję dostęp do całego kursu?

   Tak, po opłaceniu kursu otrzymasz od razu dostęp do całej jego zawartości. org/CreativeWork">

   Czy kurs mogę zgrać sobie na komputer?

   Nie, kurs jest dostępny jedynie poprzez platformę kursową. Natomiast wszelkie dokumenty PDF udostępniane w ramach lekcji możesz zapisać i swobodnie z nich korzystać. org/CreativeWork">

   Czy otrzymam certyfikat ukończenia kursu?

   Po wybranych lekcjach dostępne są testy wiedzy, których nie musisz rozwiązać, ale jest to forma sprawdzenia nabytej wiedzy. Testy możesz rozwiązać wielokrotnie.

   Po ukończeniu wszystkich lekcji, otrzymasz certyfikat, potwierdzający Twoje nowe umiejętności. org/CreativeWork">

   Jak długo będę miał dostęp do kursu?

   Dostęp do kursu wykupujesz na 12 miesięcy, z możliwością przedłużenia jeśli będziesz tego potrzebować.

Kurs szkoleniowy Caliber Mcd263bt

Bezpośredni link do pobrania Kurs szkoleniowy Caliber Mcd263bt

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Kurs szkoleniowy Caliber Mcd263bt